سخن بزرگان
خانه / سوالات آیین نامه رانندگی ۹۶

سوالات آیین نامه رانندگی ۹۶

جدید ترین سوالات آیین نامه رانندگی ۹۶

کلوچه دات کام برای رفاه تمامی کاربران و هنرجویان ازمون ایین نامه رانندگی عزیز و مخاطبین محترم سایت و آزمون های سایت ، به ویژه برای آن دسته عزیزانی که امکان استفاده آنلاین از آزمون های آیین نامه را ندارند تصمیم بر این گرفت که گلچینی از سوالات پر تکرار سال های پیش و همچنین سوالات احتمالی تالیفی از آیین نامه سال ۹۶ را در قالب یک بسته کاملا سفارشی تهیه نماید و در دسترس شما عزیزان قرار دهد . این بسته زیر نظر کادر مجرب و افسران آموزشگاه رانندگی مجموعه آموزشی کلوچه وابسته به آموزشگاه رحیمی منطقه ۱۴ تهیه و تدوین شده است و تمامی سوالات این ازمون ایین نامه با دانش و وسواس کامل برگزیده شده اند و تمامی هدف مجموعه آموزشی کلوچه ارتقای رشد فکری در تمامی زمینه های آموزشی به ویژه قبولی هنرجویان رانندگی در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد. امید بر این است تا با با اندک تلاش ناقابلمان توانسته باشیم این سطح فکری و قبولی در این زمینه های علمی و آموزشی را بالا برده باشیم .

ما نمیگوییم با خواندن این نمونه سوالات نیاز به خواندن کتاب آیین نامه رانندگی  برای شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی ندارید ، ولی این اطمینان را به شما میدهیم که با استفاده از این نمونه سوالات و یکبار مرور کلی از کتاب آیین نامه راهنمایی رانندگی صد در صد بار اول به قبولی ازمون آیین نامه دست یابید 🙂

در صورت عدم قبولی هنرجوی عزیز ، [ ۱۲۰ درصد! ] مبلغ پرداخت شده بابت نمونه سوالات به هنرجو با احترام فراوان عودت داده خواهد شد . ( بله ! دقیقا به این معنا که مبلغی بیش از هزینه پرداخت شده را به شما پرداخت میکنیم  ) در هر معامله ای انسانیت حرف اول رو میزنه !

بسته نمونه سوالات آیین نامه شامل ۲۰ آزمون بوده و در هر آزمون ۳۰ سوال طراحی شده است . این سوالات به صورت تستی می باشد و در کوتاه ترین زمان پاسخگوی نیاز شما می باشد.

این پکیج ویژه شامل :

۱۰ سری سوال ۳۰ تایی کاملا مشابه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی
۱۰ سری سوال ۳۰ تایی سوالات فنی آیین نامه رانندگی

به همراه سوالات امداد و نجات و کمک های اولیه و فرهنگ رانندگی

دقت فرمایید :

۱- این محصول به صورت فایل دانلودی می باشد و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ این محصول، همان لحظه قادر به دریافت محصول خواهید بود. این فرایند کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام میپذیرد.
۲- جهت پرداخت مبلغ این محصول شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی شتاب، مبلغ محصول را پرداخت نمایید.

تعداد سوالات

۴۵۰ سوال

فرمت سوالات

PDF

قیمت

۱۵۰۰۰ تومان

۱۵۰,۰۰۰ ریال – خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *