سخن بزرگان
خانه / اخبار و مقالات / مقالات / رانندگی / برگذاری آزمون آیین نامه چگونه است؟

برگذاری آزمون آیین نامه چگونه است؟

برگزاری ایین نامه رانندگی چگونه انجام می شود ؟

در این مقاله به نحوه و شرایط برگزاری آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی میپردازیم برای آگاهی بیشتر هنرجویانی که به تازگی در آموزشگاه های رانندگی ثبت نام کرده اند . بهترین آموزشگاه رانندگی تهران

شما پس از کلاس های آیین نامه که باید حتما در همه کلاس ها نیز حضور داشته باشید و پس از ۲ جلسه کلاس فنی آزمون آیین نامه مقدماتی دارید . دقت داشته باشید که اگر  در کلاس های فنی شرکت نکنید قادر به دادن امتحان آیین نامه نیستید و طبق قانون باید در همه ی کلاس ها حصور داشته باشید سپس امتحان آیین نامه بدهید .

امتحان آیین از ۳۰ سوال تشکیل شده است که همه ی سوالات به صورت تستی و ۴ گزینه ای میباشد . حداقل نمره باید ۲۶ از ۳۰ باشد .

زمان شما برای آزمون آیین نامه ۲۰ دقیقه است و معمولا یکی از چالش های هنرجویان زمان کم آوردن در سر جلسه امتحان است . از این رو ما به شما توصیه میکنیم حتما در یک فضای شبیه سازی شده ی آزمون آیین نامه رایگان قبل از امتحان واقعی خود را محک بزنید و سعی کنید در ۲۰ دقیقه به ۳۰ سوال آیین نامه پاسخ دهید .

امتحانات آیین نامه معمولا در آموزشگاه های رانندگی برگزار میشود و آزمون آیین نامه مقدماتی همان مربی آموزش آیین نامه از شما آزمون میگیرد و معمولا نتیجه امتحان نیز دقیقا بعد از امتحان به شما اطلاع میدهد در رابطه با آزمون آیین نامه اصلی نیز تمام شرایط مانند آزمون آیین نامه مقدماتی است با این تفاوت که مربی آموزش آیین نامه از شما آزمون نمیگیرد و افسر راهنمایی و رانندگی از شما امتحان میگیرد .

ورود به آزمون آیین نامه شبیه سازی شده

خبرنامه ما با بقیه خبرنامه ها فرق داره ! ما فقط گلچین میکنیم میفرستیم . تازه اونم فقط اتفاقای خوبی که خوشحالت میکنه :)

برای حمایت از کلوچه این صفحه را به اشتراک بگذارید :)

درباره ی koloche

Mohami Ha
مدیر و بنیان گذار تیم کلوچه | تمام تلاش ما اینه بتونیم مفید و تاثیر گذار باشیم برای شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *